Koty

Pielęgnacja kotów

Koty nie przepadają za kąpielami, chociaż zdarzają się wyjątki. Właściciele rasowych kotów z długim włosem wiedzą, że ich pielęgnacja jest bardzo ważna. Są również osoby, które zabierają swoje pupile na konkursy czy wystawy, gdzie mogą się pochwalić ich pięknym i zadbanym zwierzakiem. Produkty do pielęgnacji marki Hery są wysokiej, jakości produktami do pielęgnacji sierści kotów. Na swojej stronie internetowej www.hery.pl w zakładce "dla kotów" znajduje się lista produktów, dzięki którym w stu procentach polepszymy kondycję sierści zwierzaka a także sprawimy, że będzie się rewelacyjnie prezentować.

Na stronie możemy znaleźć zarówno szampony jak i odżywki pielęgnacyjne nie tylko dla kotów z długim włosem, ale również dla zwykłych, których sierść nieco przypomina wysuszone siano. Preparaty te posiadają wiele właściwości regeneracyjnych, które odżywiają sierść kota, nadają jej objętości oraz sprawiają, że jest miękka w dotyku. Obok produktu znajdziemy jego szczegółowy opis, przeznaczenie, dokładny sposób jego użycia oraz rady odnośnie zastosowania go z innymi preparatami czy też częstością jego stosowania. Każdy z produktów jest opracowany pod nadzorem weterynaryjnym - zapewnia o tym producent, dlatego nie musimy się martwić o jakiekolwiek powikłania. Dodatkowo marka Hery posiada w swoim asortymencie specjalne szampony i odżywki dla kotów z tendencjami alergicznymi czy posiadającymi wrażliwą skórę. Te szampony działają zarówno regenerująco jak i przeciwłupieżowo.

  Mogą być stosowane również na chorą czy lekko zranioną skórę nie powodując uczulenia czy pogorszenia jej stanu. Dodatkowo prócz szamponów i odżywek znajduje się specjalny lotion, którym możemy wyczyścić kocią sierść bez użycia wody. Jest bardzo łatwy w użyciu a przede wszystkim skuteczny gdyż nie tylko przywraca miły zapach, ale również doskonale wyczyści sierść. Jeszcze innym produktem, dzięki któremu sierść naszego pupila będzie przyjemna i czysta są chusteczki czyszczące.

Są przydatne w przypadku posiadania małych kociąt, których nie można jeszcze kąpać lub zwierzaków bardzo chorych czy tych, które podróżują z nami w samochodzie. Chusteczki te są również bardzo przydatne na wystawach, gdzie nie ma za dużo czasu na kąpiel a chcemy być kot czy kotka prezentował się doskonale. Pielęgnacja kotów jest ważna, dlatego też należy od małego przyzwyczajać kotka do kąpieli, których może nie koniecznie polubi, ale zaakceptuje.